Заява партії «Наш край»

20.09.20

З моменту завершення конференції Миколаївської обласної організації партії «Наш край» з висунення кандидатів усіх рівнів на місцевих виборах 25 жовтня 2020 року не минуло і доби, як ті, хто вважають себе «вирішувачами долі» почали ще більший тиск на відомих кандидатів від «Нашого краю». Так, уже кілька днів поспіль до виконуючою обов’язки директора КНП «Миколаївський обласний центр лікування інфекційних захворювань» Світлані Федоровій з приводу і без  заходить олігарх Олексій Вадатурський в супроводі керівників управлінь охорони здоров’я, журналістами з однією метою – не дати можливості Федорової балотуватися в депутати обласної ради від «НАШ КРАЙ».

Війна проти керівника «інфекціонки» дійшла вже до абсурду. Пряма підпорядкована чинному Миколаївському міському голови Олександру Сенкевичу, керівник міського відділу охорони здоров’я Ірина Шамрай загрожує Федоровій звільненням, не маючи на те ні права, ні повноважень.

Сьогодні, 20 вересня 2020 року, нібито з благими намірами, Олексій Вадатурський зв’язався з Федоровою та попросив організувати зустріч з трудовим колективом. Взявши з собою журналістів, які по команді включали і вимикали камери, він почав доводити людям, що Федорова не гідна обіймати посаду директора і що лікарні потрібен інший лікар, який не буде займатися політикою. Обіцяючи людям доплати до зарплати, ще кращі умови праці, ремонти в лікарні олігарх тиснув на людей в порушення законодавства та звичайних людських цінностей. Не отримавши підтримки у колективу «інфекціонки», забравши з собою свиту журналістів, Вадатурський поїхав з обіцянкою, що це ще не кінець. Вкотре олігархи намагаються впливати на формування влади в регіоні, вдаючись, часом, до низьких і принижують гідність людини методів. Такі дії особливо неприпустимі під час виборчого процесу, порушуючи тим самим Конституцію і закони України, вільне волевиявлення, цивільні права і т.д.

Партія «Наш край» офіційно закликає таких олігархів, як Олексій Вадатурський, припинити здійснювати в Миколаївській області тиск на кандидатів в депутати від партії «Наш край». Ваші гроші, загрози і ультиматуми не повинні і не будуть основними в формуванні влади на місцях. Миколаївці, особливо пацієнти Федорової, самі вправі визначати хто і як буде їх представляти майбутні п’ять років і хто буде владою в рідному краї. Вільному демократичному суспільству подачки від олігархів – не потрібні, а будь-які спроби впливати на процеси повинні закінчитися справедливою реакцією з боку відповідних державних органів і ЦВК.