Заява партії: 114-й окружком завищив явку в два рази для масової фальсифікації

18.07.161 - Заява партії: 114-й окружком завищив явку в два рази для масової фальсифікації

Після надходження протоколів та публікації результатів паралельного підрахунку голосів, згідно з якими перемогу в 114 окрузі на Луганщині здобув Сергій Шахов від партії «Наш край», була зроблена спроба зриву виборів.

Основною загрозою зриву виборів в 114 окрузі є подача в ЦВК представниками ОВК завищених більш ніж в два рази даних про явку на виборчих дільницях в день голосування.

Згідно з паралельним підрахунком голосів, Сергія Шахова підтримали 38,2% виборців. Відразу після цього ОВК робить спробу сфальсифікувати результати виборів.

Члени 114 ОВК на світанку подали в ЦВК дані про явку в 63,07%. В абсолютному значенні це означає, що до 37 тисячам реальних виборців приписується ще 21 тисяча громадян, яким нібито було видано бюлетені. Разом з тим, дані з ОВК-114 надходять до ЦВК з найбільшою затримкою порівняно з іншими округами.

Наступним кроком у спробі фальсифікації виборів буде уточнення протоколів, а в реальності – переписування результатів голосування. Голоси 21 тисячі жителів Луганщини, що не прийшли на вибори, будуть приписані одному з кандидатів, який програв.

«Наш край» звертається до ЦВК і СБУ з вимогою зупинити фальсифікацію виборчого процесу в 114 виборчому окрузі та притягнути до кримінальної відповідальності членів ОВК, причетних до фальсифікації.