Завдяки «Нашому краю» влада Херсонщини звернула увагу на якість шкільних перевезень

22.09.2122 09 herson - Завдяки «Нашому краю» влада Херсонщини звернула увагу на якість шкільних перевезень

Графік підвезення школярів із села Зелений Гай до навчального закладу в сусіднє село у Херсонській області був змінений завдяки втручанню депутатів від «Нашого краю».

 

Депутатка Чорнобаївської територіальної громади від «Нашого краю» Наталія Шкрамко разом зі своїми колегами по депутатському корпусу звернулася до заступника голови ХОДА Андрію Шибаєва і в профільний департамент з проханням посприяти налагодженню підвезення дітей до школи в сусіднє село.

Так, раніше до Н. Шкрамко, звернулися батьки 26 учнів с. Зелений Гай і поскаржилися, що через оптимізацію освітньої мережі з цього навчального року школярі змушені відвідувати заклад, який знаходиться в декількох десятках кілометрів, без спеціального супроводу, виїжджаючи о 6:45 і повертаючись додому о 16:30. До того ж замість спеціалізованого шкільного автобуса дітей перевозили в маршрутці № 101, знімаючи її на кілька годин з рейсу.

Після втручання депутатів графік перевезень було скориговано й школярі повернулися додому одразу на кілька годин раніше, ніж зазвичай, та ще й у супроводі шкільного вчителя.

Питання зі спеціалізованим транспортом для перевезень на сьогодні остаточно не вирішено. Як з’ясувалося, «шкільний автобус» для школярів Зеленого Гаю в наявності, а от водія на мінімальну зарплату, яку готові йому платити місцеві чиновники, відшукати не можуть.

«Наш край» продовжує тримати ситуацію на контролі.