Завдяки “Нашому краю” Снігурівська лікарня одна з перших розпочала опалювальний сезон

25.10.1832673710 1872010256430935 3902121300453228544 n 370x250 - Завдяки “Нашому краю” Снігурівська лікарня одна з перших розпочала опалювальний сезон

Поки влада міста Миколаєва та Миколаївської області тільки вирішує, коли запускати тепло в бюджетних установах регіону, в Снігурівській Центральній районній лікарні за підтримки “Нашого краю”  11 жовтня розпочався опалювальний сезон. Про це повідомляє регіональна прес-служба партії.

Зазначається, що напередодні минулорічного опалювального сезону в Снігурівській центральній районній лікарні, завдяки ініціативі депутата обласної ради від “Нашого краю” Юрія Кормишкіна, була встановлена ​​котельня, яка працює на екологічно чистих джерелах енергії – пелетах. Це дозволило за минулий опалювальний сезон заощадити близько 2 мільйонів гривень з бюджету району.

За словами Юрія Кормишкіна, сьогодні опалення на пелетах стало значно доступніше.

“Сьогодні ж опалення на пелетах стало доступніше і на нього зростає попит не тільки завдяки відносно дешевій сировини, а й тепловіддачі. Пройшов тільки один опалювальний сезон, але вже зараз ми можемо бачити цифри – понад два мільйони гривень економії грошей платників податків”, – зазначив депутат.

Головне, наголосив Юрій Кормишкін, установа сама вирішує коли розпочинати опалювальний сезон.

“Сьогодні в лікарні тепло як лікарям, так і їх пацієнтам – в приміщеннях підтримується комфортний температурний режим – від 22 до 24 градусів тепла. Завдяки переходу на власну систему опалення установа не тільки не залежить від зовнішніх факторів, що впливають на подачу тепла, а й її керівництво може самостійно вирішувати, коли починати опалювальний сезон”, – переконаний Юрій Кормишкін.

Варто відзначити, що Миколаївська обласна організація партії «Наш край» розробляє власний проект програми впровадження альтернативних видів опалення для бюджетних установ області. Снігурівська ЦРЛ стала одним з пілотних об’єктів. Розробкою програми займаються провідні фахівці в сфері альтернативної енергетики, які ретельно прописують і прораховують всі пункти, механізми, згідно якого школи, лікарні, дитячі садки можливо буде в короткі терміни перевести на більш економічне і екологічно чисте опалення.