Завдяки «Нашому краю» Слов’янськ прийняв чемпіонат Донецької області з легкої атлетики

07.10.16

У Слов’янську 7 жовтня відбулася чемпіонат Донецької області з кросу, присвячений пам’яті заслуженого тренера Миколи Ковальова. У ньому взяли участь спортсмени зі Слов’янська, Бахмута, Маріуполя, Дружківки та Покровського (Красноармійського) району. Допомога в проведенні змагань надала Донецька обласна організація ПП «Наш край».
Почесне право відкрити чемпіонат надали очільнику обласного управління у справах фізкультури і спорту Володимиру Мицику, старшому тренеру збірної команди Донецької області з легкої атлетики Тетяні Серорез та голові Донецької обласної організації партії «Наш край» Сергію Третьякову.
«Спорт формує характер, виховує лідерів, вчить досягати мети. Це прекрасно, що сьогодні в Слов’янську зібралося так багато легкоатлетів. Чудово, що в місті та області пам’ятають і шанують заслуженого тренера, дивовижну людину Миколи Ковальова. Він вніс чималий внесок у розвиток легкої атлетики на Донеччині. Перемагайте, хлопці! Нехай ваші нагороди прославляють наш край і формують його позитивний імідж», – побажав учасникам змагань обласної партійний лідер.
За традицією в чемпіонаті брали участь спортсмени категорій «молодші юніори», «юніори», «молодь», «дорослі». Їм належало пробігти дистанцію від 1 км до 10 км. Наймасовішою виявилася команда Слов’янська, за нею слідували жителі Бахмута.
Все це спортивне свято мігло опинитися під питанням без допомоги обласної організації «Нашого краю».
Спортсмени, що зайняли призові місця у всіх вікових і гендерних категоріях складуть команду Донецької області, яка захищатиме честь нашого краю на чемпіонаті України. Він пройде в Білій Церкві 20-22 жовтня.