Запорізький регіон представив професійну команду кандидатів у депутати на посади голів громад на місцевих виборах

20.09.20

Сьогодні, 20 вересня, у Запоріжжі  – столиці козацької слави, відбулася XVI Конференція Запорізької обласної організації Політичної партії «Наш край».

Ця непересічна та масштабна подія об’єднала господарників та професіоналів найрізноманітніших сфер – економістів, промисловців, аграріїв, підприємців, громадських діячів, науковців, студентів  та викладачів з усієї області.

Всі вони  мають бажання, мужність та хист взяти на себе відповідальність і стати на захист інтересів земляків. Саме ця команда братиме участь у місцевих виборах 25 жовтня – до сільських, селищних, районних, міських та обласних рад, а також голів місцевих органів виконавчої влади.

Урочиста подія розпочалась з привітання політика, громадського діяча, Співголови партії «Наш край», народного депутата України Сергія Шахова.

«Колись «Наш край» почався з невеликого політичного осередку волонтерів та активістів. А зараз політична партія «Наш край» – це велика сім’я, яка об’єднує господарників і професіоналів від Запоріжжя до Одеси, від Львова до Сумщини і Луганщини. Ми, незважаючи на всі перепони і переслідування, об’єднуємось і працюємо, в той час як у 18 громадах на Донбасі влада відмінила вибори: один мільйон сімсот тисяч українців лишили конституційного права голосувати!

Діюча влада, рейтинг якої на очах летить у прірву, недарма боїться, адже «Наш край» переміг на минулорічних парламентських виборах. Ми прийшли працювати і перемагати! Разом будуємо міцний фундамент для розбудови нашої держави, майбутнього наших дітей!»

На конференції було висунуто майже 1200 кращих представників Запорізького краю у місцеві ради різного рівня, затверджена Програма партії, яка складається з 12 надважливих кроків, направлених на реальне поліпшення якості життя та комфорту жителів міста і області, підвищення їхнього соціального та культурного благополуччя.

На посаду міського голови Запоріжжя партійцями було висунуто і затверджено економіста, політичну і громадську діячку з багаторічним досвідом роботи Еллу Слепян.

Після Конференції на партійців чекав Форум, під час якого  колеги привітали один одного з цією знаменною подією, і були раді можливості познайомитися, обмінятися думками та ідеями щодо удосконалення роботи своїх рад, підвищення рівня життя у своїх містах і селах.

Політичний діяч, народний депутат України, лідер і член політради «Нашого краю» Андрій Деркач, який до того ж ще і має звання почесного громадянина Енергодара, побажав партійцям впевнено йти до перемоги:

«Запоріжжя і область в олігархічній окупації. Наш край має бути повернений людям. Представники діючої влади  не виправдали наших очікувань: жоден так і не спромігся стати професіоналом і взяти відповідальність за життя країни. Ми йдемо працювати до органів місцевого самоуправління, щоб перерахувати кожну копійку тарифів, контролювати екологічний стан міст, підвищувати рівень життя громадян.

Я не сумніваюсь у високому потенціалі команди «Нашого краю» у Запоріжжі на прийдешніх виборах, адже кожен своєю працею вже досяг конкретних результатів у своїх громадах».

Символічно, що Форум пройшов на славетній Хортиці – колисці Запорізького козацтва, місці дивовижної атмосфери і чарівної природи, де народилась міць і сила України.

photo 2020 09 20 21.02.23 - Запорізький регіон представив професійну команду кандидатів у депутати на посади голів громад на місцевих виборах photo 2020 09 20 21.02.28 1024x619 - Запорізький регіон представив професійну команду кандидатів у депутати на посади голів громад на місцевих виборах photo 2020 09 20 21.02.32 1024x708 - Запорізький регіон представив професійну команду кандидатів у депутати на посади голів громад на місцевих виборах photo 2020 09 20 21.02.37 1024x812 - Запорізький регіон представив професійну команду кандидатів у депутати на посади голів громад на місцевих виборах photo 2020 09 20 21.02.40 1024x683 - Запорізький регіон представив професійну команду кандидатів у депутати на посади голів громад на місцевих виборах