Запорізька обласна рада підтримала вимогу «Нашого краю» повернути держрегулювання цін на ключові продукти харчування

10.10.17

Депутати Запорізької обласної ради підтримали вимогу фракції «Нашого краю» повернути держрегулювання цін на соціальні продукти харчування. За дане звернення проголосували 62 депутати. Про це повідомляє Запорізька прес-служба «Нашого краю».

Депутати направили звернення до уряду з вимогою скасувати постанову, якою уряд відмовився від регулювання цін на ключові продукти харчування, йдеться в повідомленні.

За словами голови Запорізької обласної організації «Нашого краю» Сергія Кальцева, сьогодні уряд відсторонився від проблеми неконтрольованого зростання цін на продукти.

«На сьогоднішній день уряд фактично усунувся від проблеми неконтрольованого зростання цін на продукти. В результаті на початку жовтня відбулося суттєве подорожчання соціальних продуктів харчування в середньому на 20%. Зокрема хліба, молока, м’яса та інших продуктів першої необхідності», – зазначив він.

Сергій Кальцев додав, сьогодні більше 60% українців живе за межею бідності.

«Згідно з даними ООН, офіційно понад 60% українців живе за межею бідності. У мене питання – уряд планує завоювати світове лідерство за цим показником і хоч десь бути першими? Іншої мотивації для свідомої відмови від регулювання цін в настільки важкий для країни час я просто не знаходжу», – переконаний Сергій Кальцев.

Як відомо, після прийняття Постанови № 394 від 7 червня 2017 року, якою уряд відмовився від регулювання цін на ключові продукти харчування, держава втратила механізми впливу на ціни. Як наслідок, протягом дев’яти місяців 2017 року ціни на продукти харчування зросли на 20%.