Закарпатська парторганізації “Нашого краю” затвердила стратегію подальшого розвитку політсили

17.07.17

У п’ятницю, 14 липня, в Ужгороді відбулося розширене засідання зборів Закарпатської обласної партійної організації політичної сили Наш Край. Під головуванням очільника обласного партосередку Антона Громового та співголови партії Олександра Мазурчака, члени Нашого Краю підбили підсумки роботи партійної організації за перше півріччя 2017 року, а також обговорили та затвердили стратегію подальшого розвитку політсили.

Як зазначив під час свого звіту голова Закарпатської обласної парторганізації Антон Громовий, за останні півроку представники партії провели чималу роботу. Особливо активними були партійці в органах місцевого самоврядування.

«Ужгородська міська організація за перше півріччя 2017 року ініціювала виділення коштів із міського бюджету на капітальний ремонт провулку Тараса Шевченка, вулиці Докучаєва та внутрішньоквартальних територій двох будинків на ній. Окрім того, завдяки зусиллям Володимира Химинця новий асфальт з’явився і на вулиці Тараса Шевченка, було проведено ремонт дорожнього покриття на вулицях Університетській та Північній, проведено сучасне освітлення майже десятка внутрішньоквартальних територій, виділено фінансування на капітальний ремонт покрівлі історичної будівлі за адресою Собранецька,1 та замінено каналізаційну систему будинку за адресою вулиця Срібляста,1», – розповів Антон Громовий.

Чималу роботу провели і представники Іршавської парторганізації. Так, депутати від Нашого Краю забезпечили очищення русла місцевої річки, освітлення дворів багатоквартирних будинків та організували закупівлю парт для школи №1.

«Здавалося б, такі буденні і прості речі, про які навіть згадувати не завжди варто. Однак саме з таких справ і складається щоденна робота наших депутатів. І саме такими речами вони щодня показують закарпатцям, своїм виборцям, що ті віддали свій голос за Наш Край не дарма», – резюмував Антон Громовий.

Особливу увагі на зборах члени Нашого Краю приділили розробці та затвердженню стратегії розвитку обласної партійної організації. Зокрема, було виділено основні напрямки роботи, на котрих акцентуватиметься увага найближчим часом. Серед них – формування партійної архітектури, відкриття офісів в усіх районах області та підготовка до участі у прийдешніх виборах до ОТГ.

«Робота попереду – нелегка. Її буде багато і я розраховую на підтримку та повну самовіддачу кожного з вас. Упевнений – у нас усе вийде», – звернувся до однопартійців Антон Громовий.

Про подальші плани розвитку партії та основні напрямки роботи учасникам зборів розповів і почесний гость із Києва – співголова партії Наш Край Олександр Мазурчак.

«Я можу сказати, що партія динамічно розвивається у всіх областях, можу з впевненістю сказати, що вам буде не соромно за нашу партію. Вона буде виконувати свої обіцянки, дані людям. Ми можемо спокійно говорити з людьми, тому що відповідаємо за свої слова. І робитимемо це і в подальшому», – резюмував Олександр Мазурчак.