За сприяння “Нашого краю” в Болградської районної лікарні провели першу лапароскопічну операцію

09.11.18

За сприяння співголови партії «Наш край», народного депутата України Антона Кіссе в Болградської районної лікарні провели першу лапароскопічну операцію. Про це повідомляє регіональна прес-служба партії.

У хірургічному відділенні Болградської центральної районної лікарні сталася справжня революція – тут почали робити лапароскопічні операції. 6 листопада медики провели вдалу холецистектомію першим двом пацієнтам, йдеться в повідомленні.

Так як в Болграді подібні операції раніше не робили, для їх проведення був запрошений відомий одеський лікар, доктор медичних наук Сергій Четвериков, який є професором кафедри хірургії №4 з курсом онкології Одеського національного медичного університету.

За словами головного лікаря Болградської ЦРЛ Олександра Михайленко, операції для пацієнтів були безкоштовними, так як в даний час у Болградському медиків є необхідні витратні матеріали, які їм надали на перші операції.

Процес придбання лапароскопічної стійки для Болградської ЦРЛ тривав досить довго. Перші 700 тисяч гривень на ці цілі було виділено в серпні минулого року.

Завдяки зусиллям народного депутата України, співголови партії «Наш край» Антона Кіссе ці кошти вдалося знайти після того, як Болградському району була виділена тримільйонна субвенція на соціально-економічний розвиток територій, яка була розподілена з державного бюджету.

Однак, цього було недостатньо для придбання якісного обладнання, тому в березні поточного року депутати Болградського райради прийняли рішення виділити на ці цілі ще 600 тисяч гривень вже з районного бюджету. В результаті загальна сума виділених коштів склала 1,3 мільйона гривень.

Головний лікар Болградської ЦРЛ Олександр Михайленко від імені всіх співробітників лікарні, а також пацієнтів, висловлює величезну подяку Болградському райраді, райдержадміністрації, народному депутата України Антону Кіссе за допомогу, надану в придбанні цього сучасного обладнання.