У Бердянську продовжується благоустрій центральної алеї по вул. Франка в мікрорайоні «Колонія-Макорти». Проведенню робіт посприяла депутат Бердянської міської ради від партії «Наш край» Тетяна Лігута.
Завдяки увазі депутата, уздовж усієї алеї силами КП «Зеленгосп» проведено санітарну обрізку дерев, а також роботи з видалення старих аварійних тополь.
«За заявкою голови вуличного комітету № 30 Тамари Куцової, дрова з обрізаних дерев завезли малозабезпеченим сім’ям мікрорайону, які перебувають у складних життєвих умовах та зверталися за допомогою до мене як депутата округу», – зазначила Тетяна Лігута.
Також депутат повідомила, що на цьому тижні, у зв’язку з покращенням погодних умов, КП «Екотранс» почав упорядковувати дороги в мікрорайоні – прибирається придорожнє сміття на узбіччях після зимового підсипання доріг.