За підтримки Олега Недави в Слов’янську курсують два нових тролейбуси

24.11.17DSC5403 1 - За підтримки Олега Недави в Слов'янську курсують два нових тролейбуси

Відновити тролейбусний маршрут №5 і ввести додаткові тролейбуси вдалося здійснити у Слов’янську за підтримки лідера «Нашого краю» в Донецькій області, народного депутата Олега Недави. Про це повідомив мер міста Слов’янська Вадим Лях на зустрічі Олега Недави зі слухачами «Університету третього віку».

За його словами, жителі Слов’янська давно просили керівництво міста ввести додаткові тролейбуси.

«Жителі давно просили керівництво міста про введення додаткових тролейбусів та відновленні тролейбусного маршруту №5« Ж/д вокзал-Семенівка». Я звернувся за допомогою до Олега Недави, який посприяв у вирішенні питання. Слов’янськ виграв тендер на введення в роботу двох тролейбусів (в тому числі і тролейбусного маршруту №5). Транспортні засоби будуть відрізнятися від нинішніх, адже в них передбачено низьку підлогу, бездротовий інтернет і кондиціонер», – зазначив він.

Він підкреслив, в цьому році в місті було відремонтовано доріг більше, ніж за останні 5 років.

«У цьому році було відремонтовано доріг більше, ніж за останні 5 років. У зв’язку з цим, я хочу подякувати Олегу Недаві за постійну роботу по залученню коштів для розвитку міста Слов’янська», -зазначив міський голова.

У свою чергу народний депутат поінформував пенсіонерів про виконану роботу у Верховній Раді: про боротьбу за внесення поправок в законопроект «Про держбюджет на 2018 рік», які суттєво вплинуть на поліпшення якості життя в місті.