За підтримки “Нашого краю” учні Святогірської школи отримали новий досвід у журналістиці

30.05.17

1234 300x201 - За підтримки “Нашого краю” учні Святогірської школи отримали новий досвід  у журналістиціЗа підтримки “Нашого краю”, у Києві з 19 по 21 травня учні Святогірської школи взяли участь у XV Міжнародному фестивалі-конкурсі дитячо-юнацької журналістики. Про це розповіла директор школи Ольга Валюх.

За її словами, під час фестивалю учні спілкувались з представниками мас-медіа з інших країн та отримали новий досвід у журналістиці.

“Під час фестивалю, учні та вчителі школи мали чудову можливість поспілкуватися з представниками мас-медіа з Китаю, Нігерії, Білорусії, Польщі, України та отримали новий досвід у журналістиці. Я переконана, цей досвід дуже важливий для підростаючого покоління. Уміння правильно, лаконічно і послідовно викладати свої думки, зіставляти факти, аналізувати події і давати власну оцінку того, що відбувається – це ті знання, які стануть в нагоді кожному учневі в майбутньому”, – зазначила Ольга Валюх.

На фестивалі була представлена різноманітна програма: майстер-класи від професіоналів з медіа-технологій, висаджування алеї квітів і барбарисів, ігри патріотів.

“Святогірська організація “Нашого краю” постійно підтримує нашу школу. Завдяки “Нашому краю”, діти змогли взяти участь у цьому фестивалі та отримали радісні емоції та корисні знання”, – підсумувала Ольга Валюх.