За підтримки “Нашого краю” жителі Мени відсвяткували Масляну

28.02.17unnamed 10 - За підтримки “Нашого краю” жителі Мени відсвяткували Масляну

unnamed 1 5 300x199 - За підтримки “Нашого краю” жителі Мени відсвяткували МаслянуВ останню неділю лютого у місті Мена, що на Чернігівщині, відсвяткували Масляну.

Ініціатором проведення свята виступив представник ”Нашого краю”, голова Менської районної ради Олександр Мисник. Він зазначив, що останні 10 років у Мені Масляну не відзначали, а цього року виникла ідея відновити одне з улюблених свят для місцевих мешканців.

«Я вдячний, що ініціативу районної влади підтримали керівники багатьох територіальних громад і господарств району, місцеві підприємці. Наші традиції слід підтримувати і розвивати», – наголосив Олександр Мисник.

Жителі Мени та гості міста проводжали зиму і зустрічали весну на місцевому стадіоні, де розташували сцену, святкову торгівлю, намети підприємців, і як годиться – чучело зими. Організатори подбали про розваги дітей і дорослих. Кілька годин тривала концертна програма за участю аматорських творчих колективів Менщини. Для дітей організували катання на конях. Провели різноманітні спортивні та жартівливі конкурси. Серед тих, хто надав подарунки на святкування Масляної у Мені – керівник Менської районної організації “Нашого краю” Володимир Булавка.

Звичайно, не обійшлося без млинців. Господині з територіальних громад Менського району пропонували млинці на любий смак – гречані, крохмальні, на дріжджах з картоплею, на сироватці та інші.

Родзинкою свята стала лотерея, кошти від якої організатори спрямували на лікування хворих дітей. Упродовж свята було зібрано майже 20 тис. гривень.

Жителі Менщини подякували організаторам за проведене свято.