За підтримки «Нашого краю» в Кілійському районі відкрили комплекс з водозабезпечення

24.02.20

23 лютого 2020 року в селі Старі Трояни Кілійського району відбулася важлива для жителів подія – вперше за 200-річну історію в селі на березі озера Китай з’явилася власна свердловина з питною водою. Раніше питну воду в село привозили з сусідніх сіл, оскільки вода в колодязях не відповідала санітарним нормам і за складом годилася лише для технічних потреб.

З ініціативою профінансувати будівництво двох свердловин і бювету в селі Старі Трояни виступили депутати партії «Наш край» в Одеській обласній раді, на що з обласного бюджету були виділені необхідні суми. У зв’язку з цим, на урочисту церемонію відкриття бювету були запрошені народний депутат України Антон Кіссе, заступник голови Одеської обласної ради Юрій Дімчогло і глава Одеської обласної організації партії «Наш край» Марія Попова.

Відзначимо, за проектом глибина свердловин досягає 250 метрів, а сам бювет обладнаний спеціальною системою доочистки води, що дозволяє місцевим жителям пити воду з достатнім рівнем мінералізації.

З нагоди знаменної події в Старих Троянах відбувся святковий концерт за участю заслуженого артиста Молдови Петра Петковича і відомої української вокалістки Наталі Деніз. Виступ відомих гагаузьких виконавців стало ще одним приємним сюрпризом, організованим за підтримки депутатів від партії “Наш край”.