За підтримки “Нашого краю” у Сосниці відкрито ковзанку

24.01.17

????????????????????????????????????

22 січня, у районному центрі Сосниця Чернігівської області, за підтримки партії “Наш край” на центральному стадіоні селища відкрито ковзанку.

Як повідомив представник партії партії “Наш край”, заступник голови Сосницької районної ради Генадій Смаглюк, льодовий майданчик облаштовано спільними зусиллями районної та селищної рад. Фінансову підтримку надали керівник фракції «Наш край» у Чернігівській обласній раді Ольга Чередник та інші депутати обласної ради.

Майданчик має традиційні розміри хокейного поля – 60 на 30 метрів. З нагоди відкриття ковзанки, у Сосниці відбувся товариський матч між хокейними командами із Борзни та Мени. Після завершення матчу, усі охочі мали змогу покататись на ковзанах. Також мешканці Сосниці разом з гостями переглянули концертну програму, поласували козацьким кулішем та зігрілись гарячим чаєм.

«Тепер, завдяки підтримці політичної партії «Наш край», жителі Сосниці в зимовий час зможуть цікаво проводити своє дозвілля на свіжому повітрі», – зазначив Генадій Смаглюк.