За підтримки “Нашого краю” у Бердянську відкрили амбулаторію

16.06.17

berdyНову амбулаторію в Бердянському мікрорайоні Слобідка відкрили за підтримки «Нашого краю». Про це повідомляє прес-служба Запорізької організації «Нашого краю».

Депутат від “Нашого краю” Надія Новак привітала жителів мікрорайону Слобідка і медичний персонал з відкриттям нової амбулаторії та вручила колективу амбулаторії електричний бойлер для нагріву води, який необхідний в роботі медзакладу.

Також на прохання персоналу неврологічного відділення міської лікарні «Наш край» надав штативи для крапельниць.

За словами працівників лікарні, у відділенні неврології велика частина штативів для крапельниць у неробочому стані.

«Крапельниці доводиться ставити часто. На жаль, велика частина штативів в неробочому стані. Таке обладнання не з дешевих: вартість штатива від 500 до 700 гривень. Медсестри неврологічного відділення міської лікарні звернулися в «Наш край» c проханням допомогти придбати або виготовити підставки для крапельниць», – повідомили в лікарні.

Як зазначили в «Нашому краї», виготовити штативи для крапельниць допомогли співробітники підприємства «Бердянські жатки».

«Бердянські промисловці неодноразово допомагали міській лікарні, і в цьому випадку не залишили без уваги медиків. В червні  інвентар для лікарні було передано. На даний момент це лише пробна партія. Незабаром будуть передані ще кілька десятків таких конструкцій», -повідомили  у «Нашому краї».