За підтримки «Нашого краю» сільські бібліотеки Миколаївщини поповнили свої книжкові фонди

25.10.17

В рамках проекту «Подаруй книгу для бібліотеки» сільські бібліотечні фонди уже поповнились більш як сотнею книг. Про це повідомляє організатор акції, Миколаївська обласна організація «Нашого краю».

Бібліотекарі відзначають, що книги приносять як нові так і старого видання, але в гарному стані – всі книжки мають попит у читачів, йдеться в повідомленні.

«У зв’язку з обмеженим бюджетним фінансуванням, бібліотеки, а особливо сільські, не завжди в змозі поповнювати бібліотечний фонд новими книжками та періодичними виданнями. Тому було прийняте рішення реалізувати такий соціальний проект і тим самим разом з жителями Миколаївщини допомогти нашим бібліотекам», – зазначили організатори проекту.

Нагадаємо, команда Миколаївського «Нашого Краю» уже протягом двох років активно підтримує бібліотечну сферу регіону. Депутати обласної, районних та селищних рад на своїх рівнях відстоюють питання фінансової підтримки бібліотек з метою створення на їх базах центрів розвитку громад. А соціальні проекти, як, наприклад, «Подаруй бібліотеці книгу», за словами організаторів – це своєрідна філантропія до якої з кожним разом вдається залучати все більше людей.

Проект-акція по поповненню книжкового фонду миколаївських бібліотек продовжується. Підсумки будуть підбиті 14 лютого в День дарування книги. Кращі книжкові філантропи-благодійники отримають відзнаки та призи.