За підтримки «Нашого краю» розіграно футбольний Кубок молдавських сіл Бессарабії

19.06.17

300x225 - За підтримки «Нашого краю» розіграно футбольний Кубок молдавських сіл БессарабіїТрадиційний чемпіонат по футболу відбувся 17 червня серед молдавських сіл Одеської області за підтримки народного депутата від «Нашого краю» Антона Кіссе.

Цього року Кубок пройшов в селі Орлівка Ренійського району. У ньому взяли участь футбольні команди з трьох районів – Ренійського, Ізмаїльського та Саратського.

За підсумками змагання титул чемпіона з футболу серед молдавських сіл Одеської області присуджено команді села Орловка Ренійського району. Призові місця розподілилися серед сіл Озерне Ізмаїльського району та Новосільське Ренійського району, друге і третє місце відповідно.

Антон Кіссе, який був присутній на відкритті чемпіонату, підкреслив, що проведення національних турнірів з футболу серед сіл Одеської області стало традицією для української Бессарабії.

«Заходи такого рівня об’єднують багатонаціональну область в одне ціле і дають впевнений поштовх до розвитку спорту», – упевнений Антон Кіссе.

Нардеп подякував організаторам і всім учасникам за внесок в розвиток спорту на півдні Одеської області, а також побажав командам перемоги і чесної боротьби.

Нагадаємо, дев’ять років тому Антон Кіссе виступив з ініціативою провести Кубок Бессарабії з футболу, в якому беруть участь команди від болгарських, молдавських, українських і гагаузьких сіл. Як відбіркові турніри проводяться кубки серед національних сіл, за підсумками яких переможець автоматично стає учасником Кубка Бессарабії. Традиційно кубок Бессарабії проводять у серпні місяці.

Як відомо, 4 червня в селі Дмитрівка Болградського району відбувся чемпіонат з футболу серед гагаузьких сіл Одеської області. Переможцем стала команда з села Старі Трояни Кілійського району.