За підтримки “Нашого краю” на Чернігівщині встановлено дитячий майданчик

13.11.17

За сприяння “Нашого краю” виділені кошти з державного бюджету на дитячий майданчик у місті Ічня на Чернігівщині та встановлено майданчик у центрі міста. Про це повідомляє прес-служба Чернігівської організації «Нашого краю».

На одному із останніх засідань міської ради виконком схвалив рішення про розташування майданчика на віддаленій і закритій території, що обмежує можливості жителів міста користування ним, йдеться в повідомленні.

Водночас депутати Ічнянської міської ради від «Нашого краю» виступили з ініціативою встановити майданчик у центрі міста, аби гратися там мали змогу усі діти без будь-яких обмежень. А також дорослі мали змогу займатися спортом, оскільки там передбачається встановити ще й спортивні знаряддя.

Пропозиції депутатів підтримали жителі Ічні, які зібрали кілька сотень підписів. На сесії депутати Ічнянської міської ради скасували рішення виконкому та проголосували за встановлення дитячого майданчика у центрі міста.

«Визначити місце для монтажу дитячого майданчика, лавочок, урн для облаштування зон відпочинку та благоустрою м. Ічня Чернігівської області по вулиці Воскресінська поблизу житлового будинку № 36 (спальний район багатоповерхівок в м. Ічні)», – сказано у тексті схваленого рішення.

Як зазначив у своєму виступі керівник виконкому обласної організації «Нашого краю» Юрій Музика, пропозиції однопартійців дозволяють більш ефективно використовувати кошти держбюджету і створювати у центрі міста затишну зону для відпочинку.