За ініціативою партії «Наш край» у Святогірську створено Комітет зі Стратегічного планування міста

07.12.17gh - За ініціативою партії «Наш край» у  Святогірську створено Комітет зі Стратегічного планування міста

У Святогірську почав працювати Експертний комітет зі стратегічного планування міста, який був створений з ініціативи партії “Наш край”. Про це повідомила голова фракції “Нашого краю” в Святогірському міській раді Наталія Киркач.

За її словами, під час роботи в комісіях депутати від “Нашого краю” постійно наголошували на необхідності залучення туристів та додаткових інвестицій, розробці туристичних маршрутів  та оновлення і осучаснення вигляду рідного міста.

“Саме тому з ініціативи депутатської фракції «Нашого краю» при Святогірській міській раді  було створено Експертний комітет зі Стратегічного планування міста. Означена проблема дуже важлива для забезпечення ефективної життєдіяльності міста, адже завдяки цій роботі буде розроблено стратегічний план Святогірська, вирішено проблеми місцевого економічного розвитку”, – повідомила Наталія Киркач.

Вона повідомила, 6 грудня відбулося перше засідання Експертного комітету.

“До роботи долучились представники різних груп громади: місцевої влади, бізнесу, громадських організацій, експертів-фахівців, депутатського корпусу. Одразу були обрані вагомі та складні питання: будівництво нового мосту, залучення спеціалістів готельного бізнесу та ЖКГ, розвиток Святогірського державного історико-архітектурного заповідника. Кожен учасник мав нагоду не тільки проаналізувати ці проблеми в розрізі сьогодення, а й уявити їх модифікацію у майбутньому”, – зазначила Наталія Киркач.

Вона наголосила, депутати від “Нашого краю” пропонують відновити курортно-санаторну базу Святогірська, яка була містоутворюючою.

“Представники міської ради та підприємці відчувають свою відповідальність за майбутнє Святогірська. Вони готові й надалі присвячувати час і ресурси досягненню майбутних планів, які вони разом окреслять у Стратегії. Зі свого боку, депутатська фракція «Нашого краю» пропонує відновити курортно-санаторну базу, яка колись була містоутворюючою”, -повідомила Киркач.

Вона розповіла, що під час засідання усі присутні отримали анкети для визначення найболючіших  проблем.

“Завдяки моніторингу результатів опитування, на наступному засіданні Експертного комітету будуть виділені основні стратегічні напрямки розвитку міста з економічним обґрунтуванням, враховуючи погляд експертів  Донбаського державного педагогічного університету. Спільним зусиллям, конструктивній роботі та плідній співпраці між різними активними групами місто Святогірськ стане справжньою мрією для туристів та комфортним для проживання”, – підсумувала Наталія Киркач.