Юрій Бабков, Миколаїв: Працювати на благо міста і містян

07.10.15

Юрист-правознавець за освітою Юрій Бабков вперше став депутатом міської ради вісім років тому. За всі ці роки його ім’я ніколи не фігурувало у жодних скандалах і конфліктах. Бабков просто виконував свої депутатські обов’язки, працюючи з людьми і для людей. При цьому принципово не ділив миколаївців на своїх і чужих, не розподіляв депутатські гроші на вирішення проблем саме тих мікрорайонів, де обрав собі виборчий округ і збирався висувати свою кандидатуру на майбутніх виборах. Для нього всі містяни були рівними. А депутатські кошти витрачалися там, де вони найнеобхідніші: на вирішення нагальних проблем міської громади. Бабкову було діло до всього – від центру міста до найвіддаленіших околиць. Приміром, він переймався проблемою зовнішнього освітлення у віддаленому мікрорайоні Мала Корениха, притулком для людей похилого віку та іншими питаннями.

У лікарні швидкої медичної допомоги тепер працює сучасне обладнання, необхідне для виконання малоінвазивних операцій. У його придбанні, а також у ремонті й переобладнанні рентген-кабінету є величезна заслуга депутата Бабкова. Не забуває він і про школу, в якій навчався. Школі №2 він допоміг замінити вікна на другому поверсі та обладнати сучасний комп’ютерний клас.

На ці вибори Юрій Бабков йде разом з політичною партією «НАШ КРАЙ» і миколаївським міським головою Юрієм Гранатуровим. «З Юрієм Ісаєвичем я знайомий давно, ще з того часу, як він був депутатом міської ради, – розповідає Бабков. – У нас з ним спільні цілі і завдання, разом ми співпрацювали в рамках міської ради. Саме він і запросив мене до своєї команди, в партію «НАШ КРАЙ». Особисто мене «НАШ КРАЙ» приваблює тим, що це політична сила, створена з чистого аркуша. Вона є далекою від політиканства і політичного вождізму, не є бізнес-проектом і не замішана в жодних корупційних схемах. Напевно, ні для кого не секрет, що багато партій і кандидати рвуться до влади тільки для того, щоб лобіювати інтереси олігархату й розтягувати все, що попадеться під руку, – міську землю, муніципальну власність, місцевий бюджет. Ми в «НАШОМУ КРАЇ» націлені абсолютно на інше – на планомірну довгострокову роботу на благо міста і містян, на благо всієї миколаївської територіальної громади.

До міськради Юрій Бабков балотується по округу №12, який розташовано в районі старого залізничного вокзалу, вулиць Чигрина, Декабристів, Чкалова. В окрузі є і приватний сектор, і квартали багатоповерхової забудови. Проблеми в кожному будинку, дворі свої, але є й такі, що об’єднують більшість виборців: дахи багатоквартирних будинків, що потребують ремонту, внутрішньобудинкові інженерні мережі, тротуари та внутрішньодворові проїзди, зовнішнє освітлення, подекуди є й збої з вивезенням твердих побутових відходів. І в усе це необхідно вникати, приймати оптимальні рішення з урахуванням реального стану міського бюджету. Ось де знадобиться досвід депутатської діяльності, вже отриманий Бабковим за останні вісім років.

«У нас чудова країна, дивовижні й працьовиті люди, тільки порядку в ній не вистачає, – говорить він. – Сподіваюся, що всі наші негаразди нарешті закінчаться, і ми, українці, заживемо багато і щасливо».