Вихованці шкіл-інтернатів отримають подарунки до свят від благодійного фонду депутата «Нашого краю»

17.12.21sumy gl - Вихованці шкіл-інтернатів отримають подарунки до свят від благодійного фонду депутата «Нашого краю»

Цього тижня в області, з благословення митрополита Сумського та Охтирського Євлогія, архієпископа Конотопського та Глухівського Романа, стартувала акція до Дня Святого Миколая благодійного фонду народного депутата України від «Нашого краю» Андрія Деркача «Наше майбутнє».
«Ми маємо традицію – щороку, напередодні Дня Святого Миколая, приїжджаємо до діток у Путивль та Шалигіне, до місцевих шкіл-інтернатів. Спільними зусиллями намагаємось зробити для них невелике свято.
Зацікавленість та подяка дітей завжди найщиріша. Пам’ятаю і досі забути не можу, це було в середині 90-х, тодішні вихованці не мали жодної іграшки. Ми привезли нові чобітки, деякі діти спали з ними», – поділився Андрій Деркач.
Волонтери акції завітають до особливих дітей, дітей-сиріт, вихованців інтернатів, дітей з багатодітних сімей або позбавлених батьківського піклування, дітей, які опинилися у скрутних життєвих обставинах.

tekst 1024x416 - Вихованці шкіл-інтернатів отримають подарунки до свят від благодійного фонду депутата «Нашого краю»«Святість Миколая полягала в тому що він робив добрі справи, допомагав
ближньому як міг. І ми знаємо, що всі ці християнські чесноти присущі всім нам. І щоб ми і дітей цьому навчили. Тому сьогодні, напередодні Святого Миколая ми робимо ці справи», – зазначив архієпископ Конотопський та Глухівський Роман під час вручення подарунків вихованцям Конотопської школиі-інтернату.
Ця акція вже стала традиційною. Кожного року до акції долучається все більше волонтерів і все більше дітей отримують святкові солодощі в різних громадах області.
«Ми дуже вдячні підприємцям, сільгоспвиробникам та просто небайдужим громадянам, які підтримують цю акцію. Ці солодощі дарують дітям радість, незабутні відчуття свята. Також, це гарний приклад для них, як важливо допомагати іншим», – зазначає Ніна Нанай, голова благодійного фонду «Наше майбутнє».
Тож протягом цього тижня, саме до Дня Святого Миколая, очікувані подарунки потраплять до дітей і кожен отримає свою частку щастя та натхнення.