Воїни АТО відзначили Володимира Химинця нагородою «Патріот України»

26.09.16

За активну волонтерську діяльність та постійну допомогу захисникам України як в Ужгороді, так і на передовій, голова фракції партії «Наш край» в Ужгородській міській раді Володимир Химинець удостоєний відзнаки «Патріот України».

Нагородили таким почесним символом депутата міськради представники громадської організації «Українське об’єднання учасників бойових дій та волонтерів АТО у Закарпатській області».

«Ми зібрали координаційну раду і одноголосно вирішили вручити йому відзнаку.  Володя возив гуманітарну допомогу, продукти харчування і навіть готував бійцям бограч прямо в окопах під обстрілами», – розповів голова ГО Анатолій Івлєв.

Окрім гуманітарної допомоги та їжі, волонтери доставили бійцям АТО два позашляховики та автомобіль «швидкої» допомоги.

Вручили відзнаку Володимиру Химинцю під час благодійного концерту в Ужгороді, на якому також збирали кошту на підтримку воїнів АТО та їх сімей.

«Для мене неймовірна честь бути удостоєним такої високої нагороди. Сподіваюся, моя допомога, котру я намагався надавати нашим захисникам, була не даремною. І дуже сподіваюся, що вже скоро всі хлопці повернуться додому здоровими і неушкодженими», – зазначив після нагородження Володимир Химинець.