Володимир Сальдо запропонував програму по відселенню людей з аварійних будинків

31.10.17

За підтримки депутата від «Нашого краю», екс-мера Херсона Володимира Сальдо будинок по вул.Благоєва в Херсоні визнано аварійним. Про це повідомили в прес-службі Херсонської організації «Нашого краю».

За словами Володимира Сальдо, мешканці будинку по вул. Благоєва неодноразово приходили на сесію міськради з вимогою визнати їх будинок аварійним і надати житло.

«Раніше, мешканці будинку по вул. Благоєва неодноразово приходили на сесію міськради, а також страйкували в приймальні мера, з вимогою визнати їх будинок аварійним і надати житло. За висновком створеної комісії при Херсонській міській раді, будинок не є аварійним. Як стверджують люди, які там проживають, через тріщини в стінах одна стіна почала відходити від іншої, тріщать і ламаються несучі балки», – сказав Володимир Сальдо.

Депутат запропонував на сесії міськради внести будинок в список першочергових аварійних будинків.

«Ситуація критична, просто так би люди сюди не ходили. Ми зобов’язані ввести цей будинок в список першочергових аварійних будинків. Адже коли затверджується програма, вона передбачає відселення людей не тільки з будинків гнучкої конструктивної схеми, але і аварійних», – підкреслив Володимир Сальдо.

Крім цього, Володимир Сальдо запропонував використовувати досвід минулих років, коли подібна ситуація трапилася в Херсоні і з будинком по вул. Фрітаун.

«Тоді, за рахунок місцевого бюджету, людей з аварійного будинку переселили в інші квартири. Залучили будівельну організацію, яка практично зруйнований будинок відновила. Потім його повторно заселили. При відсутності в будинках фундаментів, існує сучасна система їх закріплення», – зазначив депутат.

Також, екс-мер акцентував увагу на необхідності коригування програми.

«Програма не виконується, так як в 2017 році вже повинно було розпочато будівництво двох будинків і освоєно 25 мільйонів гривень. Але цього немає. Давайте коригувати цю програму і на користь цього будинку», – підсумував Володимир Сальдо.