Відбулись збори “Нашого краю” у Слов’янську

07.04.17

6 квітня відбулось засідання Слов’янської міської партійної організації “Нашого краю”, на якому обговорили питання роботи депутатського корпусу партії у складі Слов’янської міської ради.

За словами голови Слов’янської міської організації “Нашого краю” Олега Яковленко, у Слов’янську партія досягла великих результатів.

“У Слов’янську, не дивлячись на невеликий склад партії, за 1,5 року ми досягли великих результатів. Нас чують, і до нашої думки прислухаються в питаннях соціально- економічного розвитку міста. Наша робота спрямована на розвиток міста, на благо людей”, -зазначив він.

На зборах був присутній голова обласної організації “Нашого краю” Сергій Третьяков. У своєму виступі він проінформував членів партії щодо організації партійного будівництва в містах і районах Донецької області, про підсумки минулого з’їзду партії та завдання Слов’янської міської партійної організації на найближче майбутнє. Також він наголосив на необхідності підвищення активності членів партії, важливість регулярної партійної роботи по формуванню партактиву та його навчання.

По закінченню засідання були вручені партійні квитки.