Від «Нашого краю» результати голосування захищатимуть 50 тисяч осіб

20.10.15

Команда спостерігачів, членів виборчих комісій та юристів, яку підготував «Наш край», буде забезпечувати чесне проведення виборів і не допустить спотворення результатів волевиявлення українців. Про це під час всеукраїнського телемосту за участю представників партії з 22 регіонів країни заявив співголова «Нашого краю» Олександр Мазурчак.

За його словами, партія «Наш край», яка висунула на вибори майже 14 тисяч кандидатів, впевнено долає прохідний бар’єр у двох третинах областей, у третині регіонів рейтинг політичної сили сягає понад 10%.

ABG2748 - Від «Нашого краю» результати голосування захищатимуть 50 тисяч осіб

«Наше завдання зараз – відстояти перемогу та захистити результати голосування так, як ми захистили усіх своїх кандидатів, яких влада не пускала на вибори», – відзначив Олександр Мазурчак.

За його словами, на сьогодні партія має добре юридично підготовлену армію спостерігачів та членів комісій, яка складається з понад 50 тисяч осіб, що не дозволять владі знехтувати вибором громадян.

1170967 - Від «Нашого краю» результати голосування захищатимуть 50 тисяч осіб

Так, представникам «Нашого краю» в комісіях допомагатимуть мобільні групи виборчих штабів, працюватимуть юридичні служби, в Києві діятиме цілодобовий координаційний центр фіксації порушень на виборах.

Як зауважив співголова партії Олександр Фельдман, стратегія, яку обрав «Наш край» – говорити про проблеми конкретного регіону, а не виголошувати загальні лозунги – виправдала себе.

«Нас активно підтримують люди, хоча ми мали на роботу всього два місяці. Тож на наступних виборах – як до місцевих органів влади, так і до парламенту, – рівень підтримки «Нашого краю» значне зросте», – впевнений Олександр Фельдман.

Учасники телемосту підтвердили слова співголів про те, що підтримка «Нашого краю» у регіонах продовжує зростати. Так, міський голова Миколаєва Юрій Гранатуров зауважив, що в його місті «Наш край» готові підтримати 20,8 % виборців, а у Львові, за словами кандидата на посаду міського голови Олега Баляша, за «Наш край» мають намір проголосувати 8,3% мешканців.

«Кандидати на посади міських голів від “Наш краю” мають високий рейтинг довіри у Миколаєві, Херсоні, Львові, Чернігові, Кіровограді, Дніпропетровську, Житомирі, Києві», – відзначив Олександр Мазурчак.