В рамках школи партії у Слов’янську відбувся тренінг від “Нашого краю”

24.11.17.jpg - В рамках школи партії у Слов’янську відбувся тренінг від “Нашого краю”

photo 2017 11 23 16 08 23 300x225 - В рамках школи партії у Слов’янську відбувся тренінг від “Нашого краю”Як створити імідж та не втратити індивідуальність обговорювали однопартійці на тренінгу “Матриця іміджу: жінка-політик” у Слов’янську.

Представники міських і районних організацій “Нашого краю”, депутати, керівники партійних осередків, активні члени партії і її прихильники приїхали до Слов’янська, щоб обговорити стереотипи сприйняття жінок у політиці.

За словами тренера з публічних виступів Наталії Давидової, такі заходи дають можливість жінкам у майбутньому керувати своїм іміджем.

“Тренінги з публічних виступів і моделювання іміджу вже проведені в таких містах як Харків, Херсон, Маріуполь. Щорічно я навчаю жінок правильно говорити і вести себе на публіці. Головне, щоб у людини був контент. Решта навичок формуються поступово з накопиченням знань. Навіть досвідчені фахівці без ораторської майстерності, візуального контакту і правильного іміджу не зможуть завоювати публіку. Як показує практика, жінки після тренінгів стають впевненіше в собі. Вони не бояться камер, публічних виступів і відкритих діалогів”, -зазначила вона.

Жінки, на прикладах перших леді світу, дізналися про методику правильного складання іміджу і техніку регуляції власного голосу, навчилися управляти психологічним станом аудиторії і використовувати «гендерний фон» конкретних комунікативних ситуацій для ефективного публічного виступу.

Такі тренінги від політичної партії «Наш край» проводяться по всій Україні і стали відмінним майданчиком для спілкування, обміну досвідом та отримання нових знань, які стануть в нагоді в повсякденному та політичному житті.