В ОВК-114 на Луганщині представники Опоблоку та БПП блокують призначення членів комісій

16.07.162   131 650x410 - В ОВК-114 на Луганщині представники Опоблоку та БПП блокують призначення членів комісій

Представники Опозиційного блоку та БПП у виборчій комісії 114 округу на Луганщині всупереч закону блокують рішення про заміну членів дільничних виборчих комісій від інших партій. Про повідомляє співголова партії «Наш край», народний депутат України Антон Кіссе з місця подій.

За його словами, члени окружної виборчої комісії від Опозиційного блоку та БПП блокують заміну членів ДВК від інших партії. «Зокрема, заблоковано заміну членів ДВК від кандидата у депутати, представника «Нашого краю» Сергія Шахова. У відповідності до закону про вибори, було подано нових членів дільничних виборчих комісій. Проте ДВК відмовляється ухвалювати законне рішення», – зазначив Антон Кіссе.

Він наголосив, що на членів дільничних комісій намагаються впливати у різний спосіб, щоб змусити їх працювати на кандидата від Опоблоку. «Через це кандидатами було ухвалено рішення замінити їх на інших, щоб забезпечити чесне проведення виборів та прозорий підрахунок голосів», – поінформував співголова партії «Наш край».

У відповідності до закону, відзначив він, кандидати мають право замінити членів ДВК не пізніше останнього дня перед днем голосування. «Відмова ОВК є грубим порушенням виборчого законодавства. Як наслідок таких дій, ЦВК має розпустити окружну виборчу комісію», – повідомив він.

«Звертаємося до ЦВК з вимогою терміново втрутитися у ситуацію та усунути порушення виборчого законодавства Окружною виборчою комісією. Діям членів ОВК має бути надано належну правову оцінку. У разі відмови ЦВК, ми звертатимемося до суду», – підсумував Антон Кіссе.

Нагадаємо, головою окружної виборчої комісії №114 є Недяк Андрій Петрович (від Політичної Партія «Опозиційний блок»), його заступник – Вурин Оксана Михайлівна (від Партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність»).

Як повідомлялось раніше, в ніч з п’ятниці на суботу на блок-постах Луганської області були заблоковані представники партії «Наш край», які мали взяти участь у виборах в якості членів виборчих комісій та спостерігачів. Усі затримані були відпущені після втручання співголови партії «Наш край», народного депутата України Антона Кіссе.