Уряд має відповісти за провалену боротьбу з пандемією, – «Наш край»

22.01.21

Покарати винних в уряді за провалену боротьбу з пандемією короновірусу вимагає партія «Наш край». Про це заявив співголова партії Олександр Мазурчак.

За його словами, уряд має понести відповідальність за абсурдний локдаун, недофінансовану медицину та повний провал із закупівлею вакцини.

«Пандемія коронавірусу показала реальний рівень компетентності української влади. Абсурдні карантинні обмеження, повний провал із закупівлею вакцини, хронічне недофінансування сфери охорони здоров’я – це все занадто дорого коштує українцям. «Наш край» вимагає покарати винних в уряді за провалену боротьбу з пандемією», – зазначив Олександр Мазурчак.

Він наголосив, на прикладі карантину ми побачили, що окрім абсурдних карантинних обмежень та заборон наші можновладці ні на що не здатні.

«Через безглузді карантинні обмеження банкрутує малий та середній бізнес. Натомість олігархи та їхні підприємства під час лиха лише нарощують свої статки. Ще один провал влади – вакцинація, яка розпочнеться в Україні разом з країнами третього світу та для якої буде застосована китайська вакцина, чия ефективність суттєво нижче препаратів, яка використовується в Європі та США», – переконаний Олександр Мазурчак.

Все це довершує недофінансування медицини на цей рік, зазначив співголова партії «Наш край».

«Видатки на медичну сферу під час пандемії потрібно було збільшити майже вдвічі. Натомість, медики опинились під загрозою недоотримання доплат за коронавірус та без грошей коронавірусного фонду», – повідомив Олександр Мазурчак.

«Наш край», зазначив Олександр Мазурчак, вимагає звіту уряду та політичної відповідальності за провалену боротьбу з пандемією.

«Українці прагнуть знати, хто винен у провалі, та очікують на виправлення ситуації», – підсумував Олександр Мазурчак.

Нагадаємо, нещодавно у МОЗ підрахували, що  аби впоратися з викликами, що залишаються з 2020 року і перейшли у 2021, фінансування має бути майже удвічі більшим.