Українській політиці потрібні такі депутати, як Марія Попова

07.10.15

Політика все більше потребує мудрих і відповідальних жінок. Таких, які поєднують у собі сміливість і материнську турботу, прагнення домагатися мети і вміння знаходити компроміси. Весь світ це зрозумів давно, а от Україна тільки вчиться запроваджувати нові правила. Майбутня виборча кампанія у жовтні нинішнього року вперше відбуватиметься з урахуванням правил, що вимагають дотримання гендерних норм. Відповідно до закону про місцеві вибори 2015 року у виборчих списках політичних партій мають бути присутніми не менше 30% представників однієї із статей. Світові фахівці в один голос стверджують, що жінки у владі здатні зменшити корупцію, поліпшити організацію життя в країні й підтримувати мир і стабільність. Маючи наочний приклад діяльності депутата Одеської обласної ради Марії Попової, не можна не погодитися з думкою світової наукової спільноти.

Два роки тому у запеклій передвиборчій боротьбі з кандидатами в депутати – чоловіками вона здобула перемогу у виборчому окрузі №17 і стала депутатом Одеської обласної ради, обійнявши при цьому посаду секретаря комісії з культури, туризму, духовності та міжнаціональних відносин.

До своїх нових обов’язків Марія Федорівна приступила із завзяттям і незвичайним прагненням допомогти всім і кожному. Уродженка села Нові Трояни Болградського району вона – частий гість у Бессарабії і не з чуток знає про проблеми та сподіваннях місцевих мешканців. Саме тому практично на кожній сесії Одеської обласної ради звучали переконливі докази того, що турбує мешканців Бессарабії і як їм необхідно допомогти у вирішенні життєво важливих для них питань. Це і ремонт доріг, і фінансування культурних центрів, і проблеми, що виникли в результаті закриття медичних установ. З особливою наполегливістю вона відстоювала інтереси селян, коли стартувала реалізація закону про добровільне об’єднання територіальних громад. Марія Попова провела десятки зустрічей з мешканцями сіл і представниками місцевої влади, роз’яснюючи суть закону і його можливі негативні наслідки для громад півдня Бессарабії у разі ухвалення неправильних рішень.

У Марії Федорівни є свій метод роботи – вона не дає гучних обіцянок, вона, як мати, намагається завжди бути поруч зі своїми виборцями. Вона з ними у свята і на сходах сіл, вона завжди на зв’язку й готова у телефонному режимі вислухати будь-які звернення і прохання та завжди надати правильну пораду, підтримати, заспокоїти, подарувати надію. Не завжди в її силах вирішити складні фінансові проблеми своїх виборців або знайти для сільських мешканців нові робочі місця, але вона як розумна і небайдужа людина може роз’яснити ситуацію, запропонувати варіанти її вирішення, підбадьорити і своєю щирою участю показати людям, що вони не залишені наодинці вирішувати свої проблеми, що депутати – це справді люди, на яких можна покластися і яким можна вірити й довіряти.

Сьогодні Марія Попова знову йде на вибори. У її передвиборчій програмі немає гасел, вона не обіцяє золотих гір, розуміючи, що ми живемо у важкий час і піднімати економіку з колін буде нелегко, але вона все так само вболіває за людей. За прекрасних людей праці, які люблять свою землю і готові знову й знову вирощувати на ній хліб і виховувати гідних синів своєї країни. Але цим людям потрібна допомога, і саме цю допомогу вона разом з командою всеукраїнської політичної сили «НАШ КРАЙ» готова надати. Вона готова, і не раз це доводила, бути там, де потрібна, там, де вона повинна бути, – поряд з людьми нашого краю, пліч-о-пліч із земляками, щоб досконально вивчити кожне проблемне питання і добиватися його позитивного вирішення на найвищому рівні.

«Свій край повинні розвивати ті, хто тут живе. Наші предки – болгари, гагаузи, албанці – заселили території південної частини Одеської області два століття тому і були змушені допомагати один одному, щоб вижити і самозберегтися. Вони трудилися, вели миролюбний спосіб життя і завжди були щедрими й гостинними. Були і залишаються. Однак сьогодні молодь змушена покидати свої сім’ї та батьківські домівки у пошуках заробітку. Так не має бути. Села на Одещині та по всій Україні повинні відродитися й отримати можливість розвиватися», – говорить Марія Попова, і ці слова не можуть не викликати поваги.

Зробити наш край, кожен куточок країни комфортним і процвітаючим – головне завдання партії «НАШ КРАЙ», і Марія Попова – у перших рядах цієї партії. Цей тандем досягне великих результатів. Він – наша єдина надія і реальний шанс змінити життя на краще. Зробіть правильний вибір!