У Святогірську «Наш край» вшанувала ветеранів напередодні Дня визволення Донбасу

07.09.17

photo 2017 09 06 13 50 11 1 225x300 - У Святогірську «Наш край» вшанувала ветеранів напередодні Дня визволення ДонбасуДо 74-ої річниці визволення Донецького краю від німецько-фашистських загарбників на пагорбі Слави у м. Святогірськ пройшов урочистий мітинг. Про це повідомляє прес-служба Донецької організації “Нашого краю”.

Саме у цьому місці поховано 735 воїнів, які віддали своє життя у битвах за визволення Донбасу та 228 земляків, які воювали на різних фронтах під час Другої світової війни, йдеться в повідомленні.

Після мітингу депутати «Нашого краю» разом із керівництвом міста відвідали найстаріших ветеранів війни Володимира Миколайовича Ігнатова та Катерину Арсентіївну Марченко.

«Ми ніколи не забудемо цю сторінку історії та неймовірно страшну ціну, яку заплатив наш народ за право бути вільним. Ми завжди будемо пишатися подвигом борців за свободу Батьківщини. Ваші мужність і відвага, героїзм та нескореність духу є зразком для прийдешніх поколінь. Міцного вам здоров’я, довгих років життя, любові та уваги рідних», – привітала ветеранів депутат Святогірскької міської ради від «Нашого краю» Наталя Киркач.

Ветерани отримали приємні подарунки та щирі слова подяки.