У Сумській обласній раді створили коаліцію «розпилу» регіону – Деркач

27.05.21andrij derkach - У Сумській обласній раді створили коаліцію «розпилу» регіону - Деркач

У Сумській обласній раді створено нестандартну для України коаліцію в складі партій «Слуга народу», «Європейська солідарність» та «Опозиційна платформа – За життя». Такий унікальний для України союз став можливим лише за умови дуже серйозних спільних інтересів до «розпилу» регіону. Про це заявив лідер партії «Наш край», народний депутат України Андрій Деркач.

Вчора в облраді Сумщини три фракції: ЄС, Слуга народу та ОПЗЖ створили коаліційне ОПГ з розпилу регіону. За 12 годин скликали сесію. За кілька годин захопили бюджетну комісію та додали ще одного заступника облради від ЄС.

Викликають багато запитань і останні кадрові рішення у Сумській обласній раді. Серед новоспечених керівників – люди із судимістю за насильницькі злочини та пов’язані із кримінальними авторитетами.

Депутат застеріг, що із такими кадровими рішеннями облрада ризикує стати кримінальною та займатиметься виключно «розпилом» бюджету. Нардеп закликав всіх депутатів у яких «є совість і немає господарів» крім виборців, об’єднатися на базі концепції розвитку Сумської області. Об’єднатися навколо декількох принципів.

Перший. Необхідно дати можливість громаді Сумщини розпоряджатися надрами.

Другий. Ліси передати в громади. Інакше їх розпиляють, як намагаються розпиляти бюджет, прибравши главу профільної комісії.

Третій. Припинити грабіж жителів Сумщини на тарифах ЖКГ. Розірвати договір оренди Сумської ТЕЦ з ТОВ «Сумитеплоенерго». Разом з цим необхідно розібратися з корупційною складовою, закладеної в необґрунтовано завищені тарифи на водопостачання і водовідведення, а також вивезення та утилізацію сміття.

Четвертий. Встановити контроль громади над медичною сферою. Замість розпилу бюджетних коштів на покупку чергового лінійного прискорювача, запустити необхідні медичні програми і боротися з пандемією. Тому що «красти з антіковідних грошей для нової коаліції – свята справа. Померлі від ковіда з них не спитають, а живі повинні дати по руках».

«Упевнений, коаліція громади Сумщини буде ефективніше коаліції злодіїв в законі і інтригуючих на пенсії генералів», – підсумував Андрій Деркач.