У «Софіївці» відбулася культурна революція

23.05.17

20 травня, в Уманському національному дендрологічному парку «Софіївка» відбулося святкування Дня науки в Україні.

Цього року День української науки вперше відзначали запуском унікальних пам’яток «Софіївки» – каскаду водоспадів і фонтанів під акомпанемент ансамблю народних інструментів «Рідні напіви».

Організаторами свята виступили благодійний фонд одного з лідерів «Нашого краю» в Святошинському районі Києва Валерія Сировацької, Національна філармонія України, Київська організація ветеранів ракетних і космічних військ України.

За словами художнього керівника Національної філармонії України Володимира Лукашева, тепер краса Софіївки буде знаходити своє відображення в музиці.

«Українська наука і культура – надбання нашої нації. Софіївський парк – перлина не тільки нашої країни, а й Європи. Сьогодні ми закладаємо традицію відкривати сезон відвідувань «Софіївки» великим культурним заходом, під час якого краса цього місця буде знаходити своє відображення в музичному мистецтві», – зазначив Володимир Лукашев.

Валерій Сировацький впевнений, сьогоднішній захід ще раз наголошує на непорушності вічних цінностей.

«Сьогоднішній захід ще раз наголошує на непорушності вічних цінностей – науки, мистецтва, культури. Це основа, завдяки якій покоління українців знаходять в собі сили відстоювати своє право на самоідентичність і самовираження. Україна – країна талановитих і сильних духом людей. Я радий, що наш благодійний фонд має можливість підтримувати такі події і стає частиною культурних процесів, що зміцнюють і об’єднують нашу країну», –  підсумував Валерій Сировацький.

Директор Уманського національного дендрологічного парку Іван Косенко підтримав ініціативу зі створення щорічного культурного відкриття «Софіївки» і висловив надію на продовження цієї традиції у майбутньому.