У Слов’янську відбувся круглий стіл з проблематики діяльності ОСББ

12.04.17

За ініціативи Маріупольської фракції «Нашого краю»,  у Слов’янську відбувся круглий стіл з проблематики діяльності ОСББ.

Голови ОСББ зі Слов’янська, Краматорська, Покровська, Добропілля та інших міст Донецької області познайомились з успішним досвідом своїх Маріупольських колег.

Основними доповідачами по темі виступили представники міської громадської організації «Рада голів ОСББ», створеної у Маріуполі в 2016 році для консолідації зусиль щодо врегулювання юридичних і господарських питань.

Менше ніж за півроку об’єднанню вдалось вирішити ряд локальних проблем і, головне, налагодити ефективну взаємодію з місцевими органами влади. В ході обговорення аспектів існування ОСББ та обміну досвідом учасників круглого столу виявлено, що проблематика товариств співвласників багатоквартирних будинків приблизно однакова. Існує різниця у вирішенні цих проблем у містах   – в залежності від позиції місцевої влади та активності керівників ОСББ.

На практиці робота Маріупольскої «Ради голів ОСББ» довела, що спільно вирішувати проблеми виходить легше. Тому наступним логічним кроком стало створення обласної громадської структури – сьогодні йде процес її формування. До вступу в громадську організацію запрошуються всі керівники ОСББ, які зацікавлені у поліпшенні житлових умов свого будинку.

Більше десятка учасників висловили бажання вступити у громадську організацію після завершення круглого столу, що свідчить про важливість таких заходів. “Наш край” і надалі сприятиме реалізації подібних ініціатив.