У Слов’янську “Наш край” розпочав відновлення будівлі краєзнавчого музею

08.06.17

У Слов’янську “Наш край” розпочав відновлення будівлі краєзнавчого музею з ремонту парапету. Про це повідомляє Донецька організація “Нашого краю”.

За словами хранителя фонду Слов’янського краєзнавчого музею Євгенії Кулагіної, будівля музею давно потребує ремонту.

“З огляду на те, що музею багато років, його будівля потребує ремонту. Ми вирішили почати ремонт з відновлення парапету біля музею”, – зазначила Євгенія Кулагіна.

Вона додала, що лише завдяки підтримці від “Нашого краю” вдалось розпочати ремонтні роботи по відновленню музею.

“Нам допомогли представники “Нашого краю”, з якими ми постійно співпрацюємо. Особливі слова подяки хочу передати голові Донецької обласної організації “Нашого краю”Сергію Третьякову, який завжди приділяє увагу розвитку історії нашого краю”, – наголосила Євгенія Кулагіна.

Як відомо, Слов’янський краєзнавчий музей відкрито у 1974 році. Він розміщений в старому купецькому особняку будівлі кінця ХIХ ст. Основні напрямки діяльності музею – науково-дослідна і культурно-просвітницька робота, комплектування музейних колекцій, створення експозицій і виставок, популяризація історико-культурної спадщини краю. Фонди музею налічують понад 30 000 пам’яток історії та культури. У музеї знаходиться одна з найбільших в області колекцій кераміки, своя наукова бібліотека.