У сільській школі Одеської області відкрили сучасний лінгафонний кабінет

15.05.18

Сучасний лінгафонний кабінет з’явився в загальноосвітній школі села Городнє Болградського району Одеської області завдяки допомозі Республіки Болгарія та підтримки співголови «Нашого краю», народного депутата Антона Кіссе. Про це повідомляє регіональна прес-служба «Нашого краю».

Право відкрити сучасний клас надали надзвичайному і повноважному послу Республіки Болгарія в Україні пану Красиміру Мінчеву і співголові партії “Наш край”, народному депутату України, президенту Асоціації болгар України Антону Кіссе.

На церемонії відкриття крім учнів і педагогічного колективу школи були присутні депутат Одеської обласної ради від «Нашого краю» Афанасій Самунжі, депутат Болградського райради від партії Марія Попова, начальник відділу освіти Болградського району Алла Оріховська, сільський голова Городнього Микола Бого.

У кабінеті встановлені комп’ютери для двадцяти учнів і викладача, крім того, клас обладнаний мультимедійною дошкою і інтерактивної технікою. За підтримки Республіки Болгарія тут зроблений капітальний ремонт, закуплено нові сучасні меблі, на стінах – стенди, що розповідають про історію Болгарії і знаменитих болгар з Бессарабії.

Директор Городненської школи Марія Дмитрівна Пинті подякувала Антону Кіссе за активну участь в цьому проекті і постійну допомогу школі і селу.