У Семенівці «Наш край» долучився до фестивалю зимового загартування

29.01.19Zagartuvannya - У Семенівці «Наш край» долучився до фестивалю зимового загартування

У Семенівці пройшов фестиваль зимового загартування, що проводиться у січні кілька років поспіль. Як повідомив керівник місцевого осередку політичної партії «Наш край» Олександр Жовтобрюх, до купання у крижаній воді долучилися вихованці гуртка з хортингу, що працює у місцевій дитячо-юнацькій спортивній школі.

«Це вже традиція, коли вихованці гуртка з хортингу (а це діти від 7-8 років і до 15) взимку купаються. Найменші занурюються разом із батьками, старші – самостійно. І тренер з ними – теж в ополонці», – розповів Олександр Жовтобрюх.

Також керівник районного осередку «Наш край» підкреслив, що хортинг – унікальний вид спорту, що активно розвивається у Семенівській громаді. Місцеві діти беруть участь у всеукраїнських та міжнародних змаганнях, посідаючи призові місця.

Він також повідомив, що представники партії «Наш край» підтримують і популяризують розвиток спорту у Семенівській ОТГ. Цього разу партія передала усім учасникам фестивалю зимового загартування символічні солодкі подарунки.

Довідка: Хортинг – вид спортивних єдиноборств, створений в Україні. Хортинг позиціонується не тільки як бойове мистецтво, а і як система комплексної фізичної підготовки, самовдосконалення, морального, духовного та культурного виховання, максимально наближена до українських традицій. Засновники цього виду спортивного єдиноборства пояснюють, що слово «хортинг» походить від назви острова Хортиця, де розташовувалася Запорізька Січ.