У селі Оріхуватка Донецької області “Наш край” вирішив проблему з хлібом

03.12.18zaglavnaya 2 1 900x444 - У селі Оріхуватка Донецької області "Наш край" вирішив проблему з хлібом

Лідер Донецької організаці «Нашого краю», народний депутат Олег Недава вирішив проблему з постачанням хліба в село Оріхуватка Донецької області. Про це повідомляє регіональна прес-служба партії.

До громадської приймальні народного депутата звернулася мешканка Слов’янська з проханням відновити постачання хліба в село Оріхуватка, куди хліб не завозили вже близько півроку, йдеться в повідомленні.

Раніше місцевий підприємець займався доставкою хліба, але після поломки транспортного засобу перестав возити продовольство. Кожен з жителів знаходив вихід з ситуації, що склалася: хтось почав самостійно пекти хліб, хтось замовляв тим, хто їде в місто, а якщо машина з хлібом все-таки приїжджала, купували 10 буханок, заморожували, а потім по потребі розморожували хлібобулочні вироби, розповіли в прес-службі.

Помічники нардепа звернулися в ПрАТ «Хліб», до в.о. старости Малиновської сільської ради Ігоря Денисенко і вирішили питання.

Представник ПрАТ «Хліб» сказав, що буквально з завтрашнього дня в село завезуть хліб. Так як в міських продовольчих магазинах більш поширена система торгових представників, в селах зовсім інша ситуація. Підприємство готове піти назустріч і двічі на тиждень привозити в село хліб, де його прийматиме місцева соцпрацівник, який і буде організовує роздачу його між односельцями.