У Родинському пройшла Масляна

27.02.17

unnamed 1 5 300x225 - У Родинському пройшла Масляна26 лютого, у м.Родинське Донецької області на площі біля будинку піонерів відбулось грандіозне свято Масляної. Проводити зиму і насолодитися розважальною програмою зібрались не тільки мешканці Родинського, а й гості з сусідніх міст.

Свято відбулось за підтримки депутатської групи Родинської міської ради політичної партії “Наш край” та депутата Покровської міської ради Сергія Андрійченка.

Протягом декількох годин гостей розважали творчі колективи. Академічний народний ансамбль “Калина” з Києва порадував українськими піснями і танцями, а дует баяністів з Дніпра “Монте-Карло” підкорив сердця присутніх віртуозною грою на музичних інструментах.

Жителі і гості Родинського змогли насолодитися традиційними українськими стравами. Запорізькі і дніпровські козаки пригощали всіх кулішем, чаєм, глінтвейном і, звичайно ж, млинцями, без яких не обходиться Масляна.

Для дітей були організовані творчі майстер-класи по виготовленню ляльок- мотанок та миловарінню. Працювала виставка народної творчості.

Яскраве і феєричне шоу подарували жителям і гостям Родинського запорізьки козаки. Вони продемонстрували різні види бойової зброї, влаштували імпровізовану битву та палили з гармат.

У кінці свята була проведена лотерея, я укій розіграли цінні призи: кавомолку, блендер, wi-fi роутери, навушники і багато іншого. Гідним завершенням свята стало фаєр-шоу від дніпровських козаків, які у кінці свого виступу підпалили опудало Масляної.

Масляна у Родинському – черговий доказ того, що політична партія “Наш край” та депутат Сергій Андрійченко дбають не тільки про благоустрій міста, а й організовують прекрасні свята.