У Прилуцькому районі «Наш край» підтримав мораторій на скорочення ліжко-місць у лікарні

24.07.17

Депутати фракції «Наш край» у Прилуцькій районній раді підтримали введення мораторію на скорочення ліжко-місць у центральній районній лікарні.

Як пояснила керівник фракції «Наш край» у райраді Лідія Шевченко, Чернігівщина і Прилуччина мають не найкращу демографічну ситуацію, значна частина населення хворіє, а тому потребує якісних і вчасних медичних послуг.

«Ми проголосували за запровадження мораторію щодо скорочення лікарняних ліжок у відділеннях Прилуцької центральної районної лікарні, бо це питання зачіпає інтереси усіх мешканців нашого району», – сказала вона.

Також під час сесії районної ради було оголошено про набуття повноважень депутата райради Віктором Монькою, котрий став депутатом від партії «Наш край» замість Людмили Андрієвської, яка склала свої повноваження. Адже вона як черговий кандидат за списком партії «Наш край» найближчим часом стане депутатом Чернігівської обласної ради.

Загалом, під час засідання сесії депутати Прилуцької районної ради розглянули майже кілька десятків питань, що стосуються соціально-економічного розвитку Прилуцького району. Також внесено зміни до районного бюджету, зокрема, майже удвічі збільшено видатки на літнє оздоровлення дітей.