У Прилуцькій райраді відбулися зміни у складі депутатів

24.01.20

У Прилуцькій районній раді відбулися зміни у складі депутатського корпусу через обрання окремих депутатів райради до Сухополов’янської сільської ради об’єднаної територіальної громади. Як повідомив голова виконкому обласної організації політичної партії «Наш край» Юрій Музика, відповідні зміни сталися і у фракції політичної сили.

«Двоє наших колег обрані до місцевої ради ОТГ, їхнє місці зайняли чергові за списком кандидати – Таміла Чудо та Олександр Федорченко», – зазначив він. Під час сесії депутати склали присягу, з набуттям повноважень їх привітали колеги.

На засіданні також розглянуто низку питань, зокрема, бюджетні та земельні, внесено зміни до цільових програм. Приміром, підтримано хворих на цукровий діабет.

Юрій Музика зазначив, що у процесі децентралізації та створення нового адміністративно-територіального устрою районні ради можуть бути скасовані, але це залежить від рішень центральних органів влади. «До того часу на Чернігівщині депутати районних рад від партії «Наш край» активно працюватимуть і вирішуватимуть питання місцевих жителів», – наголосив він.