У Носівці за підтримки «Нашого краю» відкрили льодовий майданчик

29.01.18DSC 0858 - У Носівці за підтримки «Нашого краю» відкрили льодовий майданчик

Льодовий майданчик на території місцевої дитячо-юнацької спортивної школи відкрили за підтримки “Нашого краю” у Носівці. Про це повідомляє прес-служба Чернігівської організації партії.

Протягом кількох десятиліть льодовий майданчик працював, але останні роки був у занепаді, йдеться в повідомленні.

“Льодовий майданчик кілька десятиліть тому працював, але останні роки був у занепаді. І завдяки проекту депутата Носівської міської ради Катерини Ландар, що став переможцем у конкурсі депутатських ініціатив «Нашого краю», з  фонду виділили 50 тис. грн і робота розпочали роботу з відновлення майдачника: спорудили свердловину, відновили огородження майданчика та його освітлення. Відтепер у Носівці дорослі та діти матимуть змогу відпочивати на льоду, займатися спортом і грати у хокей”, -зазначають у прес-службі.

Повідомляється, що у відкритті міської льодової арени взяли участь Носівський міський голова Володимир Ігнатченко, голова виконкому Чернігівської обласної організації партії «Наш край» Юрій Музика, очільник благодійного фонду «Наш край» Олександр Любарець, голова Чернігівської обласної федерації хокею Микола Васков.

За словами Володимира Ігнатченко, якого підтримує “Наш край”, відновлення льодового майданчика стало можливим завдяки об’єднанню зусиль та наполегливій цілеспрямованій роботі.

«Розвиток спорту – справа важлива, і маємо об’єднати зусилля, щоб якомога більше дітей та молоді займалися спортом», – наголосив він.

Носівський міський голова вручив подяки активістам, які доклали значних зусиль для відновлення льодового майданчика.

Після урочистого відкриття майданчика відбувся дружній матч з хокею серед команд Носівки та Борзни.