У Носівській ОТГ “Наш край” працює над поліпшенням якості медичних послуг

11.12.17

У Носівській ОТГ депутати міськради, у якій найбільшою є фракція “Нашого краю”, працюють над поліпшенням якості медичних послуг.  Про це повідомив міський голова ОТГ,  Володимир Ігнатченко.

За його словами, у Носівській ОТГ завершується капітальний ремонт приміщення амбулаторії при центральній районній лікарні, що розташована у віддаленому мікрорайоні міста – поблизу цукрового заводу.

 Медогляд тут проводитимуть сімейні лікарі, які будуть приїжджати з районної лікарні. Це робимо для зручності людей, які живуть у цій частині міста», – наголосив Володимир Ігнатченко.

 Також Володимир Ігнатченко підкреслив, що питання медичної галузі в ОТГ є пріоритетними.

“Цього року з бюджету громади депутати виділяли кошти на фінансування цільових програм щодо забезпечення хворих інсуліном, проведення гемодіалізу. Крім того, 300 тис. грн спрямовано районному бюджету для придбання житла лікарям, а 450 тис. грн – на встановлення лінійного прискорювача в обласному онкодиспансері”, – зазначив Володимир Ігнатченко.

«Ці проекти потребують значних коштів. Виділені кошти з державного, обласного, місцевих бюджетів, тому Носівська громада теж не залишилась в стороні», – підсумував Володимир Ігнатченко.

Як відомо, у грудні 2016 на виборах в ОТГ “Наш край” отримав 16 депутатських мандатів з 26.