У Мирнограді відкрили приймальню «Нашого краю»

08.12.17

У Мирнограді Донецької області розпочала свою роботу перша громадська приймальня міської організації «Нашого краю».

На урочистому відкритті були присутні голова Донецької обласної організації «Нашого краю» Сергій Третьяков, представники Покровської та Мирноградської партійних організацій, члени партії та її прихильники.

Символічну стрічку перерізали голова обласної організації політичної партії «Наш край» Сергій Третьяков та голова Мирноградської партійної організації Володимир Варфоломєєв.

«Дуже радісно, що у нашому місті відкрилася приймальна партії «Наш край». Такі приймальні вже працюють у Покровську та Родинському. Тепер й у Мирнограді є місце, куди наші мешканці зможуть звернутися за допомогою», – відзначив Володимир Варфоломєєв.

Після урочистого відкриття приймальні відбулися позачергові збори «нашого краю», де ініціювалося питання обрання нового голови міської партійної організації. За підсумками голосування на цю посаду одностайно обрали Володимира Варфоломєєва.

Після цього Сергій Третьяков познайомив з програмою партії, проінформував про основні стратегічні завдання, а також розповів про досвід роботи міських та районних партійних організацій.