У Миколаївці стартувала естафета добрих справ «Чисте місто починається з тебе»

25.07.18IMG 2093 1 - У Миколаївці стартувала естафета добрих справ «Чисте місто починається з тебе»

З ініціативи молодіжного активу політичної партії «Наш край», депутатів Миколаївської міськради від ПП «Наш край», за участю прихильників і членів партії в Миколаївці стартувала акція «Чисте місто починається з тебе».

Початком естафети добрих справ стала акція на дитячому майданчику на вул. Миру, 18. Молодь і мешканці будинку прибрали траву і сміття, зрізали поросль і пофарбували дитячі гойдалки та розмальовані об’єкти.

До учасників акції приєдналися діти двору – головні відвідувачі майданчика. Вони охоче допомагали дорослим і виконували посильну роботу. Також в акції взяв участь помічник народного депутата України, члена політради ПП «Наш край» Олега Недава, Олександр Клименко, який особистим прикладом показав молоді, що благоустрій міста залежить і від його жителів. Дружною командою за лічені години дитячий майданчик змінилася і заграла яскравими фарбами на радість дітворі і дорослим. Перехожі дякували організаторам за ініціативність і участь.

Естафета триває. Молодіжний актив партії «Наш край» вибирає нові об’єкти для благоустрою і запрошує всіх небайдужих жителів міста взяти участь, адже чисте місто починається з кожного з нас.

778 1024x973 - У Миколаївці стартувала естафета добрих справ «Чисте місто починається з тебе» 1112 1024x973 - У Миколаївці стартувала естафета добрих справ «Чисте місто починається з тебе» 99990 1024x973 - У Миколаївці стартувала естафета добрих справ «Чисте місто починається з тебе» zaglavnaya 1024x682 - У Миколаївці стартувала естафета добрих справ «Чисте місто починається з тебе» IMG 2093 1024x682 - У Миколаївці стартувала естафета добрих справ «Чисте місто починається з тебе»