У Миколаєві відбулись Збори депутатів місцевих рад та активу області партії “Наш край”

27.01.17DSC 5792 - У Миколаєві відбулись Збори депутатів місцевих рад та активу області партії “Наш край”

DSC 5998 300x200 - У Миколаєві відбулись Збори депутатів місцевих рад та активу області партії “Наш край”27 січня 2017 року Миколаївська обласна організація політичної партії “Наш Край” провела Збори депутатів місцевих рад та партійного активу. Про це повідомив Голова Миколаївскої обласної організації партії “Наш край” Володимир Луста.

Метою зборів був звіт про діяльність обласної партійної організації і депутатів місцевих рад Миколаївської області за 2016 рік.

Участь у Зборах взяли співголова політичної партії “Наш край” Юрій Гранатуров, Голова виконкому обласної організації партії Кормишкін Ю.А., cекретар Баштанської міської ради об’єднаної територіальної громади Луценко Л.І., Голова Вознесенської районної ради Бурдін І.А., та інші представники партії у Миколаївській області. Загалом у заході взяли участь понад 120 осіб.

Володимир Луста у своєму виступі нагадав результати участі партії у виборчому процесі 2015 року. Так, мандати депутатів отримали 165 представників від партії “Наш Край” в обласних, міських і районних радах. 74 мандати – депутати місцевих рад об’єднаних територіальних громад, 51 мандат отримали депутати селищних та міських рад. Загалом, депутатський корпус “Нашого краю” у Миколаївській області налічує 290 мандатів. Таким чином “Наш край” посів перше місце серед партій, які брали участь у виборах .

Основним критерієм оцінки діяльності депутатів було виришенням соціальних проблем громад та виконання обіцянок, які депутати оголошували у своїх передвиборчих програмах.

Після завершення Зборів відбулось вручення партійних квитків новообраним членам партії.