У Маріуполі завершилося навчання в «Школі молодого політика»

26.06.17

unnamed 1 2 300x200 - У Маріуполі завершилося навчання в «Школі молодого політика»У Маріуполі завершилося навчання в «Школі молодого політика» для дітей від 15 до 17 років.

Програма навчання, включала в себе 4 дводенних тренінга, і була спрямована на підвищення рівня політичної і громадської освіченості серед підлітків, а також підготовку молоді до реалізації якісних змін в своєму місті.

За словами керівника програм Міжнародного Республіканського Інституту Олександра Спутая, сьогодні у підлітків немає уявлення про політику.

«Ми вперше працюємо з підлітками. Сьогодні молоді люди, які бажають займатися політикою, не володіють інформацією про політику, як вона працює, як стати депутатом, не вистачає інформації про державу, як інститут. Всю цю інформацію ми даємо в «Школі молодого політика», – зазначив Олександр Спутай.

Діти отримали знання про базові основи особистісного потенціалу та формуванням лідерських якостей, познайомилися з поняттями і змістом командоутворення і мотивації. Попрацювали над правильною постановкою мети і вибором пріоритетів.

Окремим пунктом стали сучасні програми управління часом, а також лідерство змін в рамках проектного планування. Також хлопці змогли познайомитися з діючою роботою депутатів міської ради. Так, в рамках лекції «Секрети успіху молодих політиків» перед учасниками програми виступив один з лідерів Маріупольської організації «Нашого краю», депутат Дмитро Візенков.

За його словами, сьогодні підлітки набагато активніші, ніж раніше.

«Навчання в школі показало, що сьогодні діти у віці від 15 до 17 років набагато активніші, ніж раніше. Вони готові до змін, і найголовніше, вони готові ставати драйверами тих самих якісних змін життя свого міста в кращу сторону», – зазначив Дмитро Валерійович.

Також Дмитро Візенков оголосив про продовження проекту в Маріуполі за рахунок спонсорських, а також грантових коштів міжнародних організацій. За словами депутата, записатися на навчання можна вже сьогодні, залишивши заявку в міській громадській приймальні «Нашого краю» за адресою пр. Будівельників, 84 або зателефонувати за телефоном 067 – 669 – 86 – 65.