У Кучинівці на Чернігівщині за сприяння “Нашого краю” встановили ліхтарі вуличного освітлення

11.02.22kuchynivka osvitlennya - У Кучинівці на Чернігівщині за сприяння "Нашого краю" встановили ліхтарі вуличного освітлення

У Кучинівці Сновської громади Чернігівської області встановили енергоефективні ліхтарі вуличного освітлення. Гроші на це виділив депутат Чернігівської обласної ради від політичної партії «Наш край» Юрій Музика.

Під час візиту до села Кучинівка депутат проконтролював процес встановлення ліхтарів вуличного освітлення на сонячних панелях. Наприкінці минулого року Юрій Музика спрямував на ці цілі 25 тис. грн з депутатського фонду.

«Проблема освітлення у селах наразі є однією з основних. Кучинівка – найбільше село Сновської громади, тут проживає 1013 осіб. І тому, щоб зробити життя кучинівців більш безпечним та комфортним, за ініціативи депутата громади від «Нашого краю» Павла Солодовника ми залучили ці кошти, на які у селі встановили автономні енегроефективні ліхтарі на 14 локаціях – там, де буває найбільше людей. У подальшому інші вулиці та місця села теж будуть освітлені», – зауважив депутат.

Важливим завданням для Юрія Музики під час відвідин села було поспілкуватися з його мешканцями та виявити напрямки для подальшої роботи. Він зустрівся зі старостою Кучинівки Оленою Миколаївною Недвигою, працівницею пошти Наталією Рябченко, Раїсою Богдан та з іншими активними учасниками місцевого сільського комітету «Добробут».

«Як і для більшості сіл на Чернігівщині, у Кучинівці проблемним є питання доріг та громадського транспорту: люди скаржаться на відсутність ранкового автобусу, через що не можуть вчасно потрапити до лікаря. Бібліотека потребує опалення, дитячому садочку необхідна техніка для прибирання, а школа потребує тонометр для медичного пункту. Звернення людей ми почули, тож працювати є над чим», – розповів представник «Нашого краю».

Принагідно партієць також завітав до сільської бібліотеки, дитячого садочка та школи і поспілкувався з адміністрацією та працівниками закладів.