У Кривому Розі  «тітушки» намагалася зірвати семінар з ОСББ, – «Наш край»

31.10.16

У Кривому Розі намагались зірвати семінар по ОСББ, який проводила Школа партії «Нашого краю». Про це повідомив керівник Криворізької міської організації партії Віталій Кучерук.

За його словами, 5 молодиків та 1 жінка увійшли до приміщення, де проходив семінар Школи партії «Про особливості та переваги створення об’єднання співвласників багатоквартирних будинків». «Видається, що певні сили, на відміну від мешканців Кривого Рогу, незацікавлені у створенні ОСББ, тому і  винаймають провокаторів, аби вони зривали подібні семінари», – розповів Віталій Кучерук.

Він зазначив, що своїми діями невідомі почали перешкоджати нормальній роботі спікера і заважати всім присутнім. «Один хлопець взагалі всівся перед екраном, де демонструвались ознайомчі слайди.  На жодні зауваження  як лекторів, так і слухачів вони не реагували», – зазначив керівник організації.

Після того, як слухачі семінару почали обурюватись, повідомив він, невідомі вийшли із залу. «В коридорі гості почали некоректно висловлюватись та провокувати представників партії, – повідомив Віталій Кучерук і додав, що задля уникнення подальшого загострення конфлікту та фізичних сутичок була викликана поліція та подано відповідні заяви. Групу «активістів», за його інформацією, очолює Едуард Комар, який вже встиг прославитись в місті своїми провокативними діями та заявами.