У Херсоні відбувся Форум регіональних лідерів “Нашого краю”

14.12.17

Представники первинних організацій, депутати та голови сільських, селищних, районних рад, депутати міських рад області, обласної ради зібралися на Форумі регіональних лідерів політичної партії «Наш Край», який відбувся 12 грудня в Херсоні.

За словами співголови партії Олександра Мазурчака, «Наш Край» вже зумів домогтися високого авторитету і рейтингу як в українському політикумі, так і серед виборців.

“Сьогодні вже понад чотири з половиною тисяч депутатів різних рівнів по всій країні працюють у відповідних органах місцевого самоврядування, а після нових виборів, представників «Нашого Краю» в місцевих радах стане ще більше”, -впевнений Олександр Мазурчак.

Він зазначив, основною відмінною рисою політичної сили стала орієнтованість на місцеві громади.

“Спочатку основною відмінною рисою цієї політичної сили стала орієнтованість на місцеві громади, і саме діяльність органів місцевого самоврядування лежить в основі партійної ідеології. У своїй діяльності партія керується сучасними європейськими політичними принципами і застосовує передові технології”, – розповів Олександр Мазурчак.

У свою чергу, в своєму зверненні до однопартійців голова Херсонської обласної організації «Нашого Краю», заступник голови обласної ради Віталій Булюк зазначив, що на сьогодні в нових громадах області отримав депутатський мандат кожен другий кандидат від партії, що є без сумніву успіхом для політичної сили.

За словами голови фракції і керівника Херсонської міської організації Володимира Сальдо, в пріоритеті у представників «Нашого Краю» – активна робота на міських округах, де практично всі виборці прекрасно знають своїх представників, а також назвав пріоритети на наступний рік.

“У своїй роботі на наступний рік у міській організації затверджено три основних напрямки: будівництво мостопереходу, який повинен зв’язати мікрорайони ХБК і Таврійський, інвентаризація всіх зелених насаджень в Херсоні, з подальшою оптимізацією догляду за «легкими міста», а також робота над розвитком всієї дорожньої інфраструктури міського центру”, – підсумував Володимир Сальдо.

У Херсоні відбувся Форум регіональних лідерів «Нашого краю»

13.09.17

12 вересня, в Херсоні відбувся Форум регіональних лідерів партії «Наш край». Участь в якому взяли представники партії, а також члени фракції політичної сили у міській, районних та обласній радах.

Вступаючи в новий політичний сезон, партійці обговорили критичні зауваження, проблеми з якими вони стикаються, а також внесли конструктивні пропозиції щодо розвитку партії. Тим самим окреслили мету – продовжувати свою участь у політичному житті країни і зайняти гідні місця у всіх обраних органах влади, включаючи Верховну Раду.

Після партійних зборів, відбулася робоча нарада керівників районних організацій, які візьмуть участь у виборах в ОТГ.